*5238
 

התקשרו אלינו עכשיו: *5238

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

הצעת נישואין בלימוזינה

הצעת נישואין בלימוזינה

הצעת נישואין בלימוזינההעידן המודרני מצריך להתחדש ולהשקיע בכל פרט. עולם הרכב מציע שלל פתרונות, שיתאימו לשיפור האווירה. לימוזינה תקבל מקום של כבוד בכל אירוע, בזכות ייחוד וגודל שמציע לנוכחים.

לימוזינה הוא רכב יוקרה ארוך ומיוחד, המאפשר להעניק חוויה מיוחדת עבור אירועים של פעם בחיים. על מנת להפוך את כל העניין למרגש במיוחד, מומלץ להפתיע את החצי השני ביום הצעת נישואין. הצעת נישואין בלימוזינה תהיה מפתיעה, ותאפשר לכל אחד לקחת את העניינים למקום הבלעדי שלו.

לבחור עבורה את הטוב ביותר

הפקה מרגשת אינה חייבת לשדר יוקרה, אך היא מוכרחה להפתיע בשביל להצליח להיות מיוחדת. לימוזינה מאפשרת ליצור אווירה מיוחדת, בשילוב מספר קרובי משפחה וחברים מדרגה ראשונה. ברכב ניתן יהיה ליהנות ממוזיקה רומנטית, קריוקי לשבירת הקרח וחגיגה אמיתית בשילוב כל סוגי המשקאות.

תציע לה במקום שקט

נסיעה בלימוזינה עשויה לקחת אתכם לכל מקום בארץ, ולבחור באזור שקט ורומנטי לביצוע ההפקה. אפשר יהיה לבחור לבצע הפקה גדולה שתכלול שלל אלמנטים, אך ניתן גם באופן אינטימי יותר. אל מול הים הפתוח, בטיסה בשמי הארץ ואפילו על כדור פורח, תוכלו לקיים אווירה אינטימית ולהציע לה להיות שלכם באווירה אותה תקבעו.

מחירים מיוחדים ושירות מוביל

הפקת הצעת נישואין ראוי שתתרחש על הצד המקצועי ביותר, כזה שלא ישאיר שום מקום של טעויות. אנו מודעים לתהליך ולחשאיות שבה הוא צריך להישמר, לכן מאפשרים דרכי התקשרות מגוונים בשעות שאינן שגרתיות. שאלה, בקשה, התייעצות והזמנה אפשרית כמעט בכל שעות היום והלילה בזמינות גבוהה ויחס אישי.

חפשו אותנו בגוגל