033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה האמר

לימוזינה האמר

קיימים לא מעט רכבי שטח מפוארים ולימוזינות יפהפיות ומרשימות, אבל האמר יש רק אחד. רכב בעל מראה קרבי ייחודי ויכולות עבירות מדהימות שיכול לשמש כלימוזינה ולהביא אתכם בשיא הסטייל לחתונה או לכל אירוע חשוב שאתם רוצים לצרוב בזיכרונם של האורחים שלכם כמו גם בזיכרון שלכם לנצח. האמר החל את חייו לאחר מכרז של הצבא האמריקני שחיפש רכב טקטי בעל יכולות עבירות. הוא עלה על הכביש לראשונה בשנת 1983 וזכה לתהילת עולם בעקבות מלחמת המפרץ הראשונה במהלכה נראה הרכב בעל המראה הקשוח ויוצא הדופן על מרקעי הטלוויזיה בכל העולם. השלב הבא בפריצה של ההאמר לתודעה העולמית היה בקשתו של כוכב הקולנוע ארנולד שוורצנגר ליצירת גרסה אזרחית להאמר ובשנת 1992 החל הייצור האזרחי שלו על ידי היצרן האמריקני ג'נרל מוטורס

להאמר יש יתרונות עצומים בשטח. המימדים שלו מאפשרים לו להמשיך לנוע במקומות שבהם כל רכב שטח אחר נעצר, הצמיגים הגדולים, מרחב הגחון העצום, המתלים הנפרדים ותכונות רבות נוספות שלו הופכים אותו לכלי רכב בעל יכולת עבירות יוצאת מן הכלל. אבל אתם הרי לא רוצים לכבוש איתו מעברים קשים, לצלוח נהרות או לטפס על הרים. אתם רוצים להגיע איתו לחתונה או לכל אירוע משמח אחר. מתברר כי גם כאשר מדובר בשימושים אזרחיים ועירוניים יש להאמר לא מעט יתרונות. המשמעותי מבין היתרונות הללו, הוא המראה הייחודי של ההאמר, שכובש בקלות גם את הכבישים העירוניים.

אם בעבר, על מנת להזמין לימוזינה האמר לאירוע, היה עליכם לערוך תחקיר מקיף, באמצעות האינטרנט או הטלפון, כיום אתם יכולים לשכור לימוזינה האמר בקלות וביעילות באמצעות אתר השכרת רכבי היוקרה של ישראל, המרכז עבורכם את כל ההצעות במקום אחד ומאפשר לכם להזמין לימוזינה האמר בקלות.

לימוזינה האמר. מה אתם אומרים עליה?

חפשו אותנו בגוגל