033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לינקולן זפיר

לינקולן זפיר

לינקולן זפיר הוא דגם היסטורי של לינקולן, יצרנית המכוניות האמריקנית האגדתית הפועלת כחלק מקבוצת פורד. לינקולן זפיר הושקה כמכונית יוקרה במחיר סביר ונמכרה כחלק מקו המוצרים של לינקולן בין השנים 1936-1940. כאשר הושקה לינקולן זפיר לראשונה בשנת 1936 היא נחשב לרכב מודרני במיוחד, עם פגושים מובנים ועיצוב אווירודינאמי. שנים מאוחר יותר, בשנת 2006 הוצגה לעולם Lincoln MKZ שנקראה בהתחלה לינקולן זפיר על שם הדגם ההיסטורי. Lincoln MKZ היה הדגם הראשון מסדרת ה- MK של לינקולן אשר בעקבותיו הושקו גם רכב הכביש שטח לינקולן MKX, דגם הסדאן MKS ו- MKT רכב כביש שטח, בעל מימדים מרשימים במיוחד.

לינקולן, החלה את דרכה בתחילת המאה העשרים של האלף הקודם, קנתה את עולמה בייצור של מכוניות משוריינות, בעלות שמשות חסינות ירי, עבור כוחות אכיפת החוק בארצות הברית ומאוחר יותר על ידי הדגם האגדי לינקולן קונטיננטל. התחייה המחודשת של לינקולן, שהחלה בשנת 2006 עם השקת סדרת הדגמים החדשה, העלתה אל כבישי העולם מגוון רכבי יוקרה מרשימים. חלקם מוצע בגרסת לימוזינה. גם על כבישי ישראל נוסעים לא מעט דגמים של לינקולן, חלק מהם בבעלותם של אנשים פרטיים בעלי אמצעים וחלק בבעלותם של אנשים וחברות, המעמידים אותם להשכרה. את פרטי כל דגמי הלינקולן המוצעים להשכרה בישראל, לצד פרטיהם של רכבי יוקרה רבים נוספים, תוכלו למצוא ממש כאן. באתר השכרת רכבי היקרה של ישראל.

בעבר על מנת לשכור לימוזינה או רכב יוקרתי, היה עליכם לגלוש בעשרות אתרים ולעבור על הצעות שונות בפורמטים שונים, אלם הקמתו של אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היוקרה של ישראל הפכה את התהליך לפשוט, קל ומשתלם. רוצים לשכור לינקולן זפיר? כל שעליכם לעשות הוא לאתר את הרכב המתאים לכם, להזמין אותו בקלות ולצאת לדרך.

לינקולן זפיר הכי יפה בעיר? מה דעתכם?

חפשו אותנו בגוגל