033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לינקולן טאון קאר

לינקולן טאון קאר

לינקולן היא לא עוד מותג רכב אמריקני מפורסם. לינקולן היא אגדה של ממש. החברה שהוקמה בראשית המאה עשרים על ידי פורשי קדילאק ונמכרה מספר שנים מאוחר יותר לקבוצת פורד, ייצרה במשך שנים רכבים משוריינים וממוגנים עבור רשויות החוק של ארצות הברית. לינקולן קונטיננטל, נחשבת עד היום, למרות שהיא ירדה מפסי הייצור לפני שנים רבות לאחד האייקונים הבולטים ביותר של תעשיית הרכב האמריקנית וכמזכרת לימים שבהם הדלק היה זול יותר והחור בשכבת האוזון קטן יותר. מכונית אייקונית נוספת של לינקולן, היא לינקולן טאון קאר, מכונית עירונית גדולה המוצעת גם בגרסת לימוזינה באורך של עשרה מטרים. אם אתם מתכננים אירוע חגיגי בקרוב ורוצים להגיע אליו כמו משפחת מלוכה, כוכבי רוק או שחקני קולנוע, לינקולן טאון קאר לימוזינה היא ככל הנראה הבחירה המוצלחת ביותר שתוכלו לעשות. אתר השכרת רכבי היוקרה של ישראל, יסייע לכם לאורך כל הדרך.

איך זה עובד? כיצד תוכלו לשכור לינקולן טאון קאר כלימוזינה שתיקח אתכם לאירוע שלכם בשיא היוקרה והפינוק? פשוט מאוד! באתר השכרת הלימוזינות ורכב היקרה של ישראל, ריכזנו עבורכם את פרטי כל הלימוזינות המוצעות להשכרה במקום אחד. האתר מאפשר לכם למצוא את כל ההצעות הרלוונטיות להשכרת לינקולן טאון קאר ורכבי יוקרה רבים נוספים, להשוות בין הרכבים השונים, הצעות המחיר השונות והשירותים הנלווים השונים ולשכור לינקולן טאון קאר, או כל דגם אחד של לימוזינה המתאים לכם, בקלות ובמחירים נוחים.

גם בעיר וגם מחוץ לעיר, תתקשו למצוא רכב מפנק, איכותי ונוח כמו לינקולן טאון קאר, אם אתם רוצים שהוא יעמוד לרשותכם, עם נהג מקצועי צמוד, חפשו עכשיו לינקולן טאון קאר באמצעות האתר וצאו לדרך, כמו העשירים והמפורסמים.

לינקולן טאון קר. לשכור או לא לשכור?

חפשו אותנו בגוגל