033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לינקולן LS

לינקולן LS

כשאנחנו חושבים על לימוזינות ורכבי יוקרה גדולי מימדים, אנחנו חושבים על אמריקה. ארץ רחבת ידיים שמערכת הכבישים שלה, כאילו נוצרה עבור רכבים גדולים במיוחד, שריריים ורבי עוצמה. רכבים המסוגלים לחצות את היבשת מאוקיינוס לאוקיינוס, תוך שהם מעניקים לנהגים ולנוסעים בהם, תחושת נסיעה מפנקת במיוחד. כשאנחנו חושבים על חברות המייצאות רכב אמריקני קלאסי, אחד השמות הראשונים שיעלות בדעתנו הוא לינקולן. החברה, שהוקמה בתחילת המאה העשרים של האלף הקודם והפכה תוך שנים ספורות לחלק מקבוצת פורד, אחראית לחלק מהמכוניות שעיצבו את פני תעשיית רכבי היוקרה האמריקניים, ביניהן גם לינקולן קונטיננטל, רכב יוקרה שהפך לאגדה מוטורית.

בשנת 2006 עברה החברה הוותיקה מהפך והחלה להוציא לשוק רכבי יוקרה בעיצובים חדשים, ביניהם גם לינקולן ls, שלוקחת את המסורת המפוארת של לינקולן אל העתיד. לינקולן ls מציעה שילוב נדיר של איכות, נוחות ובטיחות הבאים לידי ביטוי בכל אחד מהמכלולים שלה. לינקולן ls היא לא מכונית לכל אחד. היא פונה ישירות אל האנשים שידעו להעריך את האיכות שלה ושיהיה באפשרותם לרכוש אותה. החדשות הטובות עבורכם , חובבי רכבי היוקרה, הן שאתם יכולים לשכור לינקולן ls כלימוזינה לאירוע, באמצעות אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היקרה של ישראל.

כמו שאולי ידעו לכם, נוסעות על כבישי ארצנו מספר מכונית לינקולן ls המוצעות להשכרה כלימוזינות לאירועים. מכוניות אלה מבוקשות במיוחד על ידי אנשים המעוניינים להגיע לאירוע שלכם בתנאים הנוחים ביותר. לשבת על ריפודי עור מפנקים, ללגום משקה קר היישר מהמקרר ולהביט אל העולם מבעד לחלונות הגדולים או לצפות בסרט באמצעות מערכת הבידור המשוכללת. אם גם אתם חושבים להגיע לאירוע שלכם בלינקולן ls, חשוב שתדעו כי כאן באתר תמצאו את פרטי כל רכבי הלינקולן ls המוצעים להשכרה כלימוזינות ולשכור אותם במחירים נוחים.

לינקולן ls הייתם שוכרים לימוזינה כזו?

חפשו אותנו בגוגל