033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לינקולן MKS

לינקולן MKS

יצרנית המכוניות האמריקנית לינקולן, נחשבת לאחת הבולטות והמרתקות ביותר. החברה שהחלה לפעול בשנת 1918 נמכרה מספר שנים מאוחר יותר להנרי פורד, תמורת שמונה מליון דולר. לינקולן התמחתה בייצור רכבים עבור רשויות החוק האמריקניות וייצרה בין השאר גם מכוניות משוריינות ושמשות מוגנות ירי. בשנת 1932 הציגה לינקולן לעולם מנוע בין שניים עשר צילינדרים בנפח של 4.4 ליטרים. בשנות החמישים של המאה העשרים, השיקה לינקולן את הקונטיננטל. מכונית שהפכה לאגדה. ליקולן קונטיננטל, נמכרה במשך מספר עשורים, במספר גרסאות, לאנשי העשירון העליון של העולם והפכה לשם נרדף ליוקרה מוטורית. בכל הקשור למכירות, לינקולן הובילה את הקטגוריה עד סוף שנות השמונים של המאה העשרים, אולם הבחירה שלא לייצר דגמים חדשים הביאה לירידה משמעותית במכירות המותג. בשנת 2006 עברה לינקולן שינוי משמעותי והכריזה על השקתם של מספר דגמים חדשים. אחד הדגמים הללו הוא לינקולן mks.

לינקולן mks שנחשפה לראשונה בתערוכת הרכב של לוס אנג'לס בשנת 2007, מבוססת על לא מעט מכלולים של פורד, כמו למשל הפלטפורמה, אשר מקורה הוא בוולוו S80. ושעליה מבוססות גם מכוניות כמו פורד 500 ו-90 XC. לינקולן mks הושקה עם מנוע בן 3.7 ליטרים המספק 270 כוחות סוס ומשודך לתיבה אוטומטית בת שישה הילוכים. לינקולן mks נחשבת על ידי עיתונאי רכב רבים, כמכונית החשובה ביותר של לינקולן מזה שנים.

אם אתם מעוניינים לשכור לינקולן mks כלימוזינה לאירוע מיוחד שאתם עומדים לחגוג, חשוב שתדעו כי כאן, באתר השכרת רכבי היוקרה של ישראל, תוכלו למצוא את פרטי כל הלימוזינות וכל רכבי היוקרה המוצעים להשכרה במדינה. האתר מאפשר לכם לאתר במהירות ובקלות את הרכב המתאים לכם, לינקולן mks, או כ מכונית יוקרה אחרת ולשכור אותה בתנאים נוחים במיוחד.

לינקולן mks. לאיזה אירוע הייתם נוסעים איתה?

חפשו אותנו בגוגל