033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לינקולן MKT - לבנה ושחורה

צבעים: לבן / שחור

לינקולן MKT - לבנה ושחורה

לינקולן MKT הוא רכב פנאי שטח יוקרתי במיוחד, המיוצר משנת 2010. גרסת הלימוזינה של הרכב המרשים הזה היא לדעתם של מומחים רבים, אחת הלימוזינות המרשימות ביותר אשר עלו אי פעם על הכביש. המנוע רב העוצמה של לינקולן mkt, הוא מנוע V6, בן 3.7 ליטרים המספק 286 כוחות סוס ומשודך לתיבה בת שישה הילוכים והמעניקה חווית נסיעה איכותית ורבת עוצמה. המראה הייחודי של לינקולן mkt, המאופיין בחזית מרשימה ובחלק אחורי בעיצוב ייחודי, הופך את לינקולן mkt לרכב שאי אפשר להתעלם ממנו. גרסת הלימוזינה של לינקולן mkt שונה משמעותית מכל לימוזינה אחרת שתוכלו לראות על הכבישים והיא בולטת משמעותית על פני לימוזינות רבות אחרות שתוכלו למצוא.

אם אתם מעוניינים לשכור לימוזינה מפוארת לאירוע, עומדות בפניכם לא מעט בחירות. לימוזינות חדשות, לימוזינות אספנות, לימוזינות שטח ועוד, אולם אם אתם מעוניינים לשכור את הלימוזינה המרשימה מכולן, לינקולן mkt היא הבחירה עבורכם. תחום השכרת הלימוזינות בישראל התפתח משמעותית בשנים האחרונות, חברות ואנשים פרטיים מציעים לא מעט דגמים של לימוזינות להשכרה לאירועים והבחירה עלולה להיות מורכבת. במיוחד אם תיקחו בחשבון את העובדה כי פרטי הלימוזינות להשכרה פרושים לאורכה ולרוחבה של רשת האינטרנט, וכי על מנת למצוא את הלימוזינה המתאימה לכם, תצטרכו לעבור על פני כל אותם אתרים ולהתקשר לכל אותם ספקים העוסקים בהשכרת לימוזינות לאירועים.

אתר השכרת הלימוזינות של ישראל, הופך עבורכם את השכרת הלימוזינות לאירועים לקלה ופשוטה יותר מאשר אי פעם. האתר מרכז, במקום אחד, את פרטי כל הלימוזינות ורכבי היקרה המוצעים להשכרה בישראל, כך שאתם יכולים לבחור את הלימוזינה המתאימה לכם ולהזמין אותה במהירות, ביעילות ובמחירים משתלמים. אם אתם רוצים לשכור לימוזינה לאירוע, הגעתם למקום הנכון.

לינקולן mkt. מה דעתכם על המראה שלה? ספרו לנו בתגובות

חפשו אותנו בגוגל