033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לינקולן MKX

לינקולן MKX

אתם מתכוננים לאחד האירועים המרגשים של חייכם, אולי אפילו לאירוע המרגש מכולם. עברתם כבר על כל פרט ופרט: המיקום, רשימת המוזמנים, התפריט, המוזיקה ועוד. נשאר לכם רק לבחור את הרכב המפואר שאיתו תרצו להגיע לאירוע. רכב שיספק לכם לא רק את הנסיעה המפנקת ביותר ויאפשר לכם להרגיש כמו מלכים ליום אחד, אלא כזה שכל הראשים יסתובבו אחריו. רכב שכל מי שרואה אותו נוסע על הכביש או עומד ברמזור, יידע שיושבים בו אנשים חשובים מאוד. אנשי עסקים? פוליטיקאים, כוכבי רוק? שחקני קולנוע? לא! במקרה הזה, אתם תהיו אלה שנהנים מהישיבה על מושבי העור המפנקים, מהמשקאות הקרים שתמזגו לעצמכם מהבר, מהסרט שתראו על מסך המולטימדיה ומהנסיעה הרכה.

אחת הלימוזינות המרשימות ביותר שתוכלו למצוא היא לינקולן mkx, המיוצרת בארצות הברית, על ידי החברה ששמה הפך שם נרדף למכוניות יוקרה ולימוזינות. המראה הייחודי של לינקולן mkx, לצד היכולות המוטורית המרשימות שלה, המנוע השקט ורב העוצמה, האבזור הפנימי העשיר והמחשבה על כל פרט, הפכו אותה מאז השקתה לאחד מרכבי היוקרה הנחשקים ביותר בעולם. אתם יכולים להפוך אותה לשלכם, לפחות לערב אחד, באמצעות אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היוקרה של ישראל.

בשנים האחרונות גדל הביקוש לרכבי יוקרה ולימוזינות להשכרה בישראל באופן משמעותי. יותר ויותר ישראלים בוחרים לציין את האירועים החשובים בחייהם, לא רק על יד מסיבות מושקעות אלא גם על ידי השכרה של רכבי יוקרה ולימוזינות. התוצאה הישירה לכך היא פריחתן של חברות העוסקות בהשכרת לימוזינות לאירועים. כאן באתר תוכלו למצוא את פרטי כל החברות וכל הלימוזינות, במקום אחד, לאתר בקלות את הלימוזינה המתאימה לכם ולשכור אותה, פלוס נהג או קישוטים על פי טעמכם, במחירים נוחים במיוחד.

לשכור או לא לשכור לינקולן mkx? ענו לנו בתגובות

חפשו אותנו בגוגל