*5238
 

התקשרו אלינו עכשיו: *5238

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רולס רויס פאנטום - לא במלאי

מנוע: 6.75 ליטר, 12 שסתומים, 453 כוחות סוס

אורך: 10 מ'

רוחב: 1.99 מ'

תאוצה מ-0 ל-100: 5.9 שניות

רולס רויס פאנטום - לא במלאי

הוא אחד מדגמי המכוניות היוקרתיים ביותר בעולם, גם בתחום הלימוזינות הוא מתבלט מעל האופציות האחרות – גם בזכות האורך שלו (5.84 מ') וגם בזכות החזות המרשימה – וכל נסיעה בו הוא חוויה בלתי נשכחת: זהו הרולס רויס פאנטום (ואגב, מכונית נדירה מדגם זה ניתן לראות בנתיבות, אצל יזם נדל"ן בעל חיבה עזה למכוניות פאר וטעם טוב במיוחד שהשקיע ברכב לא פחות מ-4.5 מיליון ₪).

אין מי שלא מסובב אחריו את המבט

רולס רויס, שהוקמה בשנת 1904 במנצ'סטר שבבריטניה, הפכה עם השנים לשם נרדף ליוקרה חסרת פשרות ואיכות עילאית.

מאז 2003 מיוצרים הדגמים השונים של הרולס רויס, ובהם הפאנטום, ע"י יצרנית הרכב הגרמנית המובילה BMW. באותה שנה גם הושק דגם הפאנטום, שזכה כבר בתחרויות רבות של מכוניות המוגדרות כ"פאר על" – ואכן כשהפאנטום עובר בכביש אין מי שלא מסובב אחריו מבט מתפעל (ואולי גם מתפלל שיבוא יום וגם הוא יזכה לנסוע במכונית המפוארת).

גם אתם יכולים לנסוע בפאנטום – אצלנו ב"כאן על הכביש" תמצאו לימוזינה רולס רויס שתוביל אתכם לכל מקום שתרצו ותבטיח שאף אחד לא יפספס את הכניסה שלכם או אתכם.

מנוע חרישי ועוצמתי, עיצוב פנים מהודר

עיצוב הפנים של רולס רויס פאנטום כולל חומרי גלם מובחרים ובפרט עץ טבעי, עור איכותי וצמר קשמיר משובח. העורות שהופכים את מושבי המכונית לרכים במיוחד ואת חיפויי הקונסולות והדלתות למהודרים מאוד מיוצרים מפרות ששטח המרעה שלהן לא מגודר כדי שלא תהיה שום שריטה, ולו הקלה ביותר, בעורן, צמר קשמיר מרפד את התקרה והשטיחונים נהנים מצמר שהופק מטלאים רכים.

עיצוב הפנים כולל גם שעונים עם גימור כסף מבריק ומנורות אר דקו, ועוד כדאי לדעת שהרעשים מבחוץ מסוננים לחלוטין. גם המנוע חרישי אבל עוצמתי, וביחד עם מערכת בקרה אלקטרונית הוא יוצר תחושת ריחוף בכל מהירות ובכל כביש, ותורם אף הוא לכך שנסיעה עם רולס רויס פאנטום היא חוויה של פעם בחיים!

חפשו אותנו בגוגל