*5238
 

התקשרו אלינו עכשיו: *5238

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה לחתונה - השוואת מחירים

לימוזינה לחתונה - השוואת מחירים

בכל פעם כאשר לימוזינה עוברת ברחובות ישראל אנשים נעצרים להסתכל, קל לראות את מבטי ההשתהות ולעתים אפילו פעורי פה, ההתלהבות מהרכב היוקרתי הצפייה והסקרנות של ההמון לראות מבעד לחלונות השחורים של הלימוזינה יוצרים את "אפקט ההילה" עבור אותו שוכר או זוג שוכרים ברי מזל שיושבים להם בסלון האחורי של הלימוזינה היוקרתית וכנראה שותים להם שמפניה או זה לפחות מה שרוב האנשים מדמיינים להם כאשר עולה להם בראש תמונה של לימוזינה. כאשר אתם מזמינים לימוזינה לחתונה השוואת מחירים היא דרישה הכרחית על מנת לסקור את השוק ולקבל את המחיר הטוב ביותר.

לימוזינה היא מכונית פאר ארוכה והיא מגיעה מיצרני רכבים שונים. את מכונית הלימוזינה נוהג בדרך כלל נהג שזו פרנסתו, ובאחורי הלימוזינה, ישנם בדרך כלל מושבים העשויים עור מלא פאר והדר, בר משקאות ופינוקים מגוונים, מתרווחים הנוסעים. הלימוזינה, שלרוב תגיע בצבעים שחור או לבן, נחשבת לרכב יוקרתי מאוד. ברגע שאתם שוכרים מכונית לימוזינה מלאת פאר והדר, אתם נהנים מפינוק מתמשך לכל אורך הנסיעה, זאת סיבה מצוינת להזמין לימוזינה לאירוע שלכם. מכונית הלימוזינה תכניס אתכם לאווירת חתונה ורגש כבר בתחילתו של הערב.

מה שפעם היה נחשב למותרות אותם רק בעלי הון אפשרו לעצמם, הפך ברבות השנים האחרונות לדבר כמעט שגרתי, הן אצל צעירים הלומדים בבית ספר תיכון, זוגות מאוהבים לפני חתונה וכוכבי טלוויזיה באירועים שונים. החלופה ללקיחת מונית שירות או לדרוש הסעה מחברים, היא מתקשרים לחברה מנוסה ומשכירים לימוזינה. לדוגמא בעת השכרת לימוזינה לחתונה השוואת מחירים היא חשובה במיוחד. אצלנו הלימוזינה מגיעה אליכם עם נהג פרטי מקצועי ואדיב, שילווה אתכם לכל אורך היום. הנהגים שלנו בעלי ניסיון רב שנים וידועים באדיבותם וביכולות נהיגה גבוהות.

חפשו אותנו בגוגל