033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

השכרת לימוזינה / לימוזינות ליום

חתונה, בת מצווה, בר מצווה יום הולדת עגול, סגירת עסקה מוצלחת, מסיבת רווקים או מסיבת רווקות. לא משנה מה אתם חוגגים, אתם רוצים שהיום שלכם יהיה מרגש ובלתי נשכח. יום שאתם, החברים שלכם ובני המשפחה תרצו לדבר עליו גם בעוד שנים. אחת הדרכים המהנות ביותר לחגוג את היום הגדול שלכם היא השכרה של לימוזינה ליום. תארו לעצמכם איך אתם נוסעים מהבית שלכם אל מקום האירוע ומשם למסיבה, ברכב מפואר, ארוך במיוחד, שבחלקו האחורי ספות עור מפנקות מקרר משקאות ובר, ומאחורי ההגה נהג מקצועי מנוסה ואדיב, נשמע טוב לא? החדשות הטובות באמת הן, שהשכרת לימוזינה ליום תעלה לכם פחות ממה שנדמה לכם. בתנאי כמובן שתיעזרו בשירותי האתר להשכרת לימוזינות ורכבי יוקרה בישראל.

אתר השכרה הלימוזינות ורכבי היקרה של ישראל הוקם על מנת לאפשר לכם לשכור לימוזינה לשעה, לימוזינה ליום, או לימוזינה פרקי זמן ארוכים יותר בקלות וביעילות רבות יותר מאי פעם. כאן באתר, תוכלו למצוא את פרטי כל הלימוזינות המוצעות להשכרה יומית, במקום אחד. באתר תוכלו להשוות בין פרטי הלימוזינות השונות, מחירי ההשכרה שלהן והשירותים הנלווים אליהן, ולהזמין את הלימוזינה המתאימה לכם ביום המתאים לכם. אם אתם מעוניינים בשירותי השכרת לימוזינה ליום, הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

באתר השכרת הלימוזינות של ישראל תמצאו כאמור,  את פרטי כל הלימוזינות המוצעות להשכרה בישראל. לימוזינות ארוכות ולימוזינות קצרות, לימוזינות חדשות ולימוזינות וינטג', לימוזינות כביש ולימוזינות שטח, מתוצרת החברות המובילות בעולם. בנוסף לשירותי הנהג הצמוד, הכלולים ברוב המקרים במחיר השכרת לימוזינה ליום, תוכלו ליהנות גם מקישוט הלימוזינה שהזמנתם, על פי ההעדפות האישיות שלכם. אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היוקרה מציע לכם מבחר לימוזינות במגוון מחירים. אחת מהן ודאי תעמוד בדרישות שלכם.

השכרת לימוזינה ליום. מה דעתכם על הטרנד החדש?

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל