*5238
 

התקשרו אלינו עכשיו: *5238

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

השכרת לימוזינה / לימוזינות מחיר / מחירים במרכז

השכרת לימוזינה  / לימוזינות מחיר / מחירים במרכזלימוזינות נועדו להסעת אורחים חשובים באירועים שונים שמתקיימים בגוש דן ובכל מרכז הארץ. באזור זה כמות  האוכלוסייה  היא הרבה ביותר בישראל וגם כמות  העסקים והמוסדות הממשלתיים והציבוריים היא רבה מאוד. לאירועים מיוחדים ניתן להזמין רכבי לימוזינה  מסוגים ושנים וכולם מפוארים ומכובדים. יש דגמי לינקולן, האמר, רולס רויס, קאדילק ועוד. חברת  הסעה תשריין אחת כזאת או  מספר כאלו למפיקי אירוע על פי לוח זמנים שייקבע מראש. בכל אחת יהיה  נהג לבוש מדי  שרד אשר יסיע את  הנוסעים ואף יפתח למענם את  הדלת לפני פתח הכניסה למקום  האירוע. ניתן לשוות לנסיעה כזאת אופי מכובד ורשמי כמו במקרים של נסיעת עסקים חשובה, או להפוך אותה למיני חגיגה במקרים של אירועים מתוקשרים ועליזים. כמובן, שניתן לקשט אותה לקראת אירועי חתונות, בר ובת מצוות וכדומה. הנהלת החברה תדאג לכל זאת. השכרת לימוזינה / לימוזינות מחיר / מחירים במרכז נקבעים על פי פרמטרים שונים ובהם סוג המכונית, תקופת ההשכרה, תאריך  האירוע, המרחק אליו צריך להוביל את  הנוסעים וכדומה. המחיר נקבע על פי שקלול כל אלו ואלמנטים נוספים דוגמת כמות  הלימוזינות  הנדרשות ועוד. ניתן לקבל  מידע מקיף על כל סידורי ותנאי ההשכרה, וכן, על המחירים מהנהלת החברה או  מאנשי המכירות של החברה. כדאי לציין, כי ההשקעה בשירותי הסעה וי אי פי כאלו משתלמת מאוד בגלל הפינוק הרב הנלווה אליה. מעבר לכך, לימוזינה היא מכונית בעלת נוכחות ועושה את  הרושם הנדרש. לכל הנסיעה עבור הפקה מסחרית נוצצת יכול להתלוות פרסום רב ותקשורת אוהדת. לאנשים פרטיים צילומי וידיאו וסטילס של  החוגגים היוצאים מהמכונית מהווים מזכרת נצח. כל מזמין יפיק את ההנאה והרווח  האישי מנסיעה בלימוזינה.

רולס רויס פאנטום - לא במלאי

הוא אחד מדגמי המכוניות היוקרתיים ביותר בעולם, גם בתחום הלימוזינות הוא מתבלט מעל האופציות האחרות

לפרטים נוספים

לימוזינה טאון קאר דלתות רחף

לימוזינה טאון קאר 10 מטר בעלת דלתות רחף היחידה בארץ. בואו ותגלו עולם שלם וחוויתי בתוך הלימוזינה שלנו אשר מספקת שירותי בר מפנקים, מערכת סאונד ומסכים

לפרטים נוספים

לינקולן 10 מטר

לינקולן 10 מטר, הלימוזינה הארוכה ביותר בארץ יכולה להיות שלכם!!!

לפרטים נוספים

לימוזינה האמר

קיימים לא מעט רכבי שטח מפוארים ולימוזינות יפהפיות ומרשימות, אבל האמר יש רק אחד.

לפרטים נוספים

לימוזינה לנשף

סיום הלימודים קרב ובא? מעוניינים בלימוזינה לנשף?
אצלנו תוכלו להנות ממגון רחב של לימוזינות יוקרתיות במחיר מיוחד.

לפרטים נוספים

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

האמר לימוזינה


כאן ניתן להשכיר רכבי האמר לחתונה בשלל הדגמים והצבעים, בכל חלקי הארץ לכל אירוע ולכל מטרה.

השכרת האמר לחתונה הינה הדרך המושלמת לחגוג את היום המאושר בחייכם, עם נהג צמוד שילווה אתכם לאורך כל היום, חברים ומשפחה, והכי חשוב רכב יוקרה בעל נראות מפוארת ונדירה שישר יפנה את כל העיניים על הכביש אליכם. דרך מוצלחת ומיוחדת לחגוג את יום החתונה בכיף והנאה מתחיל היום ועד סופו.

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל