033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה לחתונה ואירועים

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים והמרגשים בחייו של כל זוג. גם שלכם. טעמתם את כל התפריט. פעמיים. תפרתם את בגדי הכלולות שלכם במיוחד ומדדתם אותם עשרות פעמים, עברתם עם הדי ג'יי על רשימת השירים לקבלת הפנים, התלבטתם שבועות לגבי שיר החופה וחפרתם לעומק ולרוחבה של רשימת השירים לריקודים. אפילו את הברמנים הספקתם לבחון בגן אירועים אחד או שניים. בקיצור, יום החתונה הוא אחד הימים החשובים והמרגשים גם בחייכם, אתם יודעים את זה ולכן אתם מקפידים על כל פרט ופרט ודורשים שלמות מכל ספק וספק. עכשיו, הרשו לנו לשאול אתכם משהו: איך אתם מתכוונים להגיע לחתונה המושקעת שלכם? ברכב הפרטי שלכם שראה כבר ימים יותר? ברכב מהעבודה, עם הלוגו הבולט ליד מיכל הדלק? אולי ברכב יוקרה של חבר? כזה שתצטרכו להשיב לו טובה מתי שהוא?

או שאולי אתם מתכוונים להמשיך את הקו המושקע המאפיין את החתונה שלכם, ולהגיע לחופה כמו זוג מלכותי, ישובים על כורסאות עור נוחות של לימוזינה ארוכה ומפוארת, כשבידכם כוסות משרה צונן ובלבכם הביטחון כי הנהג המקצועי הנוהג בלימוזינה ששכרתם יביא אתם לחופה בדיוק בזמן. אם החלטתם להגיע לחופה שלכם בלימוזינה, יהיה עליכם כמובן להוסיף עוד סעיף להוצאות. מה גודלו של הסעיף הזה? ובכן, מדובר בשאלה מורכבת שהתשובה עליה מושפעת ממספר רב של פרמטרים, ביניהם: סוג הלימוזינה, עונת השנה והשירותים השונים הנלווים אל השכרתה של לימוזינה לחתונה.

מחיר השכרת לימוזינה לחתונה יכול כאמור, להשתנות משמעותית, בין חברות ההשכרה השונות ובין הספקים הפרטיים המחזיקים לימוזינות מפוארות להשכרה. על מנת לקבל את מלוא התמונה, אתם מוזמנים לגלוש אל אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היקרה של ישראל. כאן תוכלו למצוא את פרטי כל הלימוזינות בכל רמות המחיר ולהזמין את המתאימה לכם ביותר.

לימוזינה לחתונה. מהו לדעתם המחיר ריאלי?

לימוזינה יוקרתית לחתונה

גם בימינו, כשישנם כאלה שעומדים מתחת לחופה יותר מפעם אחת

לפרטים נוספים

רולס רויס פאנטום - לא במלאי

הוא אחד מדגמי המכוניות היוקרתיים ביותר בעולם, גם בתחום הלימוזינות הוא מתבלט מעל האופציות האחרות

לפרטים נוספים

לימוזינה גדולה

הלימוזינות הינם רכבי יוקרה המיועדים לנסיעות מיוחדות.

לפרטים נוספים

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל