*5238
 

התקשרו אלינו עכשיו: *5238

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה / לימוזינות השוואת מחירים

רבים מאיתנו רואים את עצמם כצרכנים נבונים, כאלה שמשווים מחירים ברשתות השיווק וקונים רק את מה שמשתלם, אפילו אם הקניה הזו דורשת מהם לנסוע למרחקים ארוכים. אולם כאשר זה מגיע לשמחות או לאירועים חשובים, חלק נכבד מהצרכנים החכמים הללו עובר מטמורפוזה. לצרכן הנבון, שהתלבט בסניף של רשת השיווק לגבי מחירים של מוצרי יסוד, כבר לא כל כך אכפת כמה תעלה לו השכרה של לימוזינה לערב. מצד אחד זה מובן. אם מדובר באירוע של פעם בחיים, אירוע שבו רוצים ללכת על הכי גדול, כדי שהוא יישאר לנצח בזיכרון שלכם ובזיכרון של האורחים, קשה מאוד לחשוב על חיסכון. אולם גם את ההוצאות הללו אפשר לעשות בחוכמה, על ידי פעולה פשוטה במיוחד: השוואת מחירים.

'פשוט?' אתם אולי שואלים בקול רם. 'נסיתם פעם לערוך השוואת מחירים בין לימוזינות באינטרנט?' התשובה היא כן!. ניסינו לערוך השוואת מחירים בין שירותי השכרת לימוזינה שונים באינטרנט. זה לקח לנו שעות. גלשנו בכל האתרים, ניהלנו אלפי שיחות טלפון לספקים ולבסוף, אחרי לא מעט מאמצים הצלחנו לערוך השוואת מחירי לימוזינות באינטרנט. אחת המסקנות היותר חשובות שהסקנו מהחיפוש המתיש אחר מחירי לימוזינות באינטרנט, היא שאנחנו חייבים לרכז את כל הפרטים במקום אחד ולתת לגולשים אפשרות להשוות מחירים ולהזמין לימוזינות במחירים סבירים.

השלב הבא מבחינתנו היה הקמתו של אתר השכרת הלימוזינות של ישראל. לכל הפרטים שאספנו, הוספנו פרטים עדכניים יותר, וריכזנו את כולם באופן ברור ויעיל לחיפוש. כל מה שאתם צריכים לעשות כל מנת לערוך השוואת מחירים בין שירותי השכרת לימוזינה שונים, הוא לגלוש לאתר השכרת הלימוזינות של ישראל, המקום היעיל והאמין ביותר להשוואת מחירי לימוזינות.

לימוזינה רולס רויס (אספנות)

השם רולס רויס, שמה של יצרנית כלי רכב ומנועי מטוסים מבריטניה, הפך כבר מזמן שם נרדף לאיכות ויוקרה.

לפרטים נוספים

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל