033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה / לימוזינות לאירועים מחירים

תחום ארגון האירועים בישראל, עבר קפיצת מדרגה משמעותית בעשורים האחרונים. האולמות והגנים הפכו להיות מושקעים יותר, התפריטים עשירים יותר והמוזיקה איכותית יותר. בעלי המקצוע ונותני השירותים בתחום התמקצע ומספרם עלה באופן משמעותי. אחד השירותים שלא היה קיים בישראל בעבר, אך התבסס היטב בשוק האירועים בשנים האחרונות הוא שוק הלימוזינות לאירועים. אם בעבר מקובל היה להגיע לאירוע עם הרכב הפרטי או רכב של חברים, מקושט בכמה פרחים וסרטי בד, כיום בעלי האירועים מעדיפים להגיע לאירוע שלהם בלימוזינה. רכב ארוך במיוחד, עם מושבי עור איכותיים ועיצוב פנים הכולל גם מקרר משקאות, בר, מסכי מולטימדיה ועוד. לימוזינות לאירועים יהיו נהוגות ברוב המקרים על ידי נהגים מקצועיים ומנוסים.

אם כבר החלטתם, כמו חוגגים רבים בארץ ובעולם, כי לאירוע שלכם אתם רוצים להגיע בלימוזינה, השלב הבא הוא לבחור באיזו לימוזינה אתם מעוניינים. שוק השכרת הלימוזינות לאירועים בישראל כולל לא מעט דגמים של לימוזינות לאירועים – לימוזינות חדשות ולימוזינות וינטג' לימויזנות ארוכות ולימוזינות קצרות, אפילו לימוזינות שטח. מרכיב נוסף חשוב בבחירת הלימוזינה לאירוע שלהם הוא כמובן המחיר. עד היום, על מנת למצוא את הלימוזינה המתאימה לכם במחיר המתאים לכם, היה עליכם לערוך מחקר עצמאי, ברשת או מחוץ לרשת, לרכז בעצמכם את כל הנתונים ואת כל המחירים של כל הלימוזינות ולקבל החלטה. כיום, באמצעות אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היוקרה של ישראל, תוכלו להחליט מהר יותר ולהזמין לימוזינות לאירועים במחירים הטובים ביותר.

אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היקרה של ישראל, מרכז עבורכם את פרטי כל הלימוזינות המוצעות להשכרה במדינה, במקום אחד. מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את הלימוזינה המתאימה לכם, מבחינת הסגנון ומבחינת המחיר, להזמין אותה באמצעות האתר ולחגוג כמו גדולים.

לימוזינות להשכרה. מה דעתכם על המחירים?

רולס רויס בישראל

ב-2014 נרשמה התרגשות אמיתית בנמל אשדוד

לפרטים נוספים

לימוזינה רולס רויס (אספנות)

השם רולס רויס, שמה של יצרנית כלי רכב ומנועי מטוסים מבריטניה, הפך כבר מזמן שם נרדף לאיכות ויוקרה.

לפרטים נוספים

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל