033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה / לימוזינות מחירים

נתחיל מהשורה התחתונה. השכרתה של לימוזינה היא לא פעולה שאתם, או כל אדם אחר מהישוב עושים על בסיס יום יומי. הנסיעה ברכב יוקרתי ארוך ומפנק, בעל מושבי עור איכותיים, המצויד במקרר משקאות, בר, מסכי מולטימדיה ופינוקים רבים נוספים, היא חוויה מיוחדת במינה ולחוויות מיוחדות במינן יש מחיר. לכן סביר מאוד להניח כי השכרה של לימוזינה לערב או למספר שעות, תהיה מלווה במקרים רבים, בתג מחיר רציני. אבל אתם הרי צרכנים נבונים. נכון שמדובר באירוע של פעם בחיים, אך מצד שני, אתם לא מוכנים לשלם עבור הנסיעה בלימוזינה מחיר גדול מהחיים. לכן לפני שתקבלו החלטה לגבי השכרה של לימוזינה, תהיו מעוניינים, מן הסתם לקבל יותר מהצעת מחיר אחת.

עד לא מזמן, שלב השוואת המחירים וקבלת ההצעות היה השלב בו העלילה הייתה מתחילה להסתבך. בישראל פועלים לא מעט של חברות ושל גופים פרטיים המשכירים לימוזינות לאירועים. לכל אחד ואחד מהם יש יתרונות משלו, חסרונות משלו, מחירים משלו והצעות מיוחדות משלו. על פניו מדובר בתחרות בריאה שאתם הצרכנים עשויים רק להרוויח ממנה, אולם הפיזור של שפע ההצעות, על פני עשרות אתרי אינטרנט, משרדים וחברות, גרם לתהליך הבחירה שלכם בלימוזינה לאירועים, להיות קשה, מורכב ולעיתים אפילו בלתי אפשרי. החדשות הטובות הן שמהיום תוכלו למצוא לימוזינות במחירים המשתלמים ביותר, באמצעות אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היוקרה של ישראל.

אתר השכרת הלימוזינות בישראל, הוקם מתוך היכרות מעמיקה עם הקשיים העוברים על כל מי שמעוניין לשכור לימוזינה לאירוע. כאן באתר תוכלו למצוא את פרטי כל הלימוזינות המוצעות להשכרה בישראל, לבדוק מתי הן פנויות להשכרה ובאילו מחירים. במקום לגלוש באתרים רבים, לנהל שיחות טלפון ולהטריח את עצמכם לסוכנויות השונות. תוכלו לשכור לימוזינות במחירים הטובים ביותר, ממש כאן באתר.

כמה הייתם מוכנים לשלם עבור ערב בלימוזינה? השאירו לנו תגובה.

הצעת נישואין בלימוזינה

העידן המודרני מצריך להתחדש ולהשקיע בכל פרט. עולם הרכב מציע שלל פתרונות, שיתאימו לשיפור האווירה. לימוזינה תקבל מקום של כבוד בכל אירוע, בזכות ייחוד וגודל שמציע לנוכחים.

לפרטים נוספים

לימוזינה רולס רויס (אספנות)

השם רולס רויס, שמה של יצרנית כלי רכב ומנועי מטוסים מבריטניה, הפך כבר מזמן שם נרדף לאיכות ויוקרה.

לפרטים נוספים

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל