033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה / לימוזינות מפוארות

על הכבישים בארץ ובעולם נעים לא מעט כלי רכב מרשימים, גדולים, קטנים, יוקרתיים וספורטיביים. אולם המרשימים ביותר, אלה שכל אדם יפנה אחריהם את ראשו, בתל אביב, ניו-יורק, לונדון או פריז, הם ללא ספק הלימוזינות המפוארות. הרושם שנוצר על ידי המראה הלא שגרתי של הרכב הארוך, מתחזק על ידי המחשבות על מי שנמצא בתוכו. מנהל בכיר? איש עסקים מצליח? כוכב קולנוע או טלוויזיה? זמרת מפורסמת? הרי ידוע שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו להגיע ממקום למקום בלימוזינה. אולם האמת היא שחווית הנסיעה בלימוזינה היא כבר לא נחתלם של העשירים מאוד והמפורסמים מאוד בלבד. גם אתם יכולים להתרווח על מושבי העור המפנקים, למזוג לעצמכם משקה מהבר ולבקש מהנהג שיסיע אתכם לכל מקום שאליו תרצו להגיע.

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים, בחרו לשכור לימוזינות מפוארות לאירועים והסיבות לכך רבות. הראשונה מביניהן היא כמובן הרושם שעושה הנסיעה בלימוזינה מפוארת על האורחים באירוע ועל הנהגים והולכי הרגל האחרים בדרך לאירוע, בנוסף, אסור לשכוח כי  מדובר ברכב מפואר ומפנק במיוחד הנהוג בבטחה על ידי איש מקצוע מנוסה. לאור הביקוש העולה, גדל גם מספרם של הגופים המציעים לימוזינות מפוארות להשכרה. נכון, מדובר בתחרות בריאה שאתם הלקוחות עשויים רק להרוויח ממנה. אולם לאור ריבוי ההצעות, איתור של לימוזינות מפוארות להשכרה, הפך להיות תהליך מורכב ולא פשוט.

במקום לגלוש בעשרות אתרים ולנהל מספר רב של שיחות טלפון, ריכזנו עבורכם, במקום אחד את כל הפרטים על לימוזינות מפוארות להשכרה בישראל. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להגיע לאירוע שלכם בלימוזינה מפוארת, כמו שתמיד חלמתם, הוא למצוא מתוך מבחר ההצעות, את הלימוזינה המתאימה לכם ולשכור אותה בקלות ובמחיר משתלם.

מה אתם אמרים על לימוזינות מפוארות להשכרה? הגיבו כאן

רולס רויס בישראל

ב-2014 נרשמה התרגשות אמיתית בנמל אשדוד

לפרטים נוספים

הצעת נישואין בלימוזינה

העידן המודרני מצריך להתחדש ולהשקיע בכל פרט. עולם הרכב מציע שלל פתרונות, שיתאימו לשיפור האווירה. לימוזינה תקבל מקום של כבוד בכל אירוע, בזכות ייחוד וגודל שמציע לנוכחים.

לפרטים נוספים

לימוזינה רולס רויס (אספנות)

השם רולס רויס, שמה של יצרנית כלי רכב ומנועי מטוסים מבריטניה, הפך כבר מזמן שם נרדף לאיכות ויוקרה.

לפרטים נוספים

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל