*5238
 

התקשרו אלינו עכשיו: *5238

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה עם ג'קוזי

יש אנשים שרוצים להתפנק עד הסוף. הם לא יסתפקו בלימוזינה ארוכה ומפוארת עם כורסאות עור נוחות. הם לא יסתפקו במערכת קולנוע ביתי ובסרטים החדשים ביותר, הם לא יסתפקו בבר משקאות עשיר, במקרר מלא כל טוב ובמבטי הקנאה וההתפעלות שיפנו אליהם העוברים והשבים. יש כאלה שרוצים להתפנק עד הסוף ולחגוג בלימוזינה עם ג'קוזי. ובכן, לימוזינה עם ג'קוזי נראית אולי לא רע בסרטים, אולם המציאות מורכבת מעט יותר. בעולם קיימות מספר לימוזינות עם ג'קוזי, אולם מרחקי הנסיעה הקצרים בישראל וההגבלה על גודל הלימוזינה, מונעים מבעלי הלימוזינות בארץ, להציע לכם לימוזינה עם ג'קוזי. העצה שלנו: שלבו את הנסיעה שלכם בלימוזינה עם בילוי בספא. נהג הלימוזינה ימתין לכם, בעוד אתם מתפנקים בג'קוזי וייקח אתם בסיום, לכל מקום שאליו תהיו מעוניינים להגיע.

אם אתם מוכנים להסתפק בפחות מאשר לימוזינה עם ג'קוזי, תוכלו למצוא את כל סוגי הלימוזינות ואת כל סוגי הפינוקים באתר השכרת הלימוזינות ורכבי היוקרה של ישראל. כאן תוכלו למצוא לימוזינות ארוכות ולימוזינות קצרות, לימוזינות כביש ולימוזינות שטח, לימוזינות חדשות ולימוזינות וינטג'. כן, אנחנו, באתר השכרת רכבי היוקרה של ישראל, אספנו במשך תקופה ארוכה של עבודת תחקיר מאומצת, את פרטי כל הלימוזינות והחברות להשכרת לימוזינות הפועלות בישראל. גלישה באתר תאפשר לכם למצוא את הלימוזינה המתאימה לכם - אנחנו לא מבטיחים שהיא תהיה לימוזינה עם ג'קוזי, לוודא שהיא פנויה בתאריכים הנוחים לכם, ולהזמין אותה. נשמע פשוט לא?

האמת שכן, זה די פשוט. אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היוקרה הרים את הכפפה והוא מציע לכם את הדרך הקלה, הפשוטה והחסכונית לשכור לימוזינה. במקום לגלוש בין עשרות אתרים ולשוחח שעות בטלפון, כל מה שאתם צריכים הוא להיכנס לאתר ולצאת לאירוע שלכם עם לימוזינה איכותית ומפוארת.

לימוזינה עם ג'קוזי. נראה לכם הגיוני?

לימוזינה רולס רויס (אספנות)

השם רולס רויס, שמה של יצרנית כלי רכב ומנועי מטוסים מבריטניה, הפך כבר מזמן שם נרדף לאיכות ויוקרה.

לפרטים נוספים

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל