*5238
 

התקשרו אלינו עכשיו: *5238

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה לנשף סיום במרכז

כאן תמצאו לימוזינה לנשף סיום במרכז. אצלנו תמצלאו גם השכרת לימוזינה ועוד!

מחפשים לימוזינה לנשף סיום במרכז ורוצים ליהנות מהלימוזינה המפנקת ביותר במחירים הטובים ביותר? חברת "כאן על הכביש" מציעה לכם צי שלם של לימוזינות יוקרתיות מדגמי רולס רויס, מרצדס, לינקולן, GMC לימוזין ועוד. צי הלימוזינות שלנו פזור במספר מוקדים בכל רחבי ישראל וזמין עבורכם בכל עת, ובכל מועד לאירוע. בנוסף לכך, אנו מציעים לכם שורה של לימוזינות ירוקות העומדות בסטנדרטים המתקדמים ביותר בעולם, ועונות על ערכי היסוד של החברה להירתם ולתמוך במאבק למען איכות הסביבה.

לימוזינות ירוקות באותו המחיר

בחברת "כאן על הכביש" תוכלו לבחור לימוזינה לנשף סיום במרכז המונעת באמצעות מערכת גז טבעי גפ"מ, שמפחיתה את רמת זיהום האוויר לאפס מוחלט. כמו כן, תוכלו לבחור לימוזינות בהן מותקנים מסנני דלק מתקדמים וחדשניים המפחיתים בצורה משמעותית את רמת זיהום האוויר שמייצר הרכב. לבחירה שלכם בהיבט זה לא תהיה שום השפעה על המחיר, וחברתנו מעודדת את השימוש ברכבים ירוקים כחלק מהערכים שמקדמת "כאן על הכביש" מתוך הבנת החשיבות של איכות הסביבה על חיינו וחיי ילדנו.

מחירים אטרקטיביים ותחרותיים

אנו ממליצים לבצע את ההזמנה מספר ימים מראש ולהבטיח שהלימוזינה המועדפת עליכם תהיה זמינה עבורכם במועד האירוע. הלימוזינות של "כאן על הכביש" ובמיוחד הלימוזינות הירוקות, נהנות מביקוש רב, ולכן יהיה עליכם לשריין לעצמכם את הלימוזינה הנבחרת למועד האירוע שלכם. מחיר לימוזינה לנשף סיום במרכז נקבע על פי שני פרמטרים בלבד: הדגם הנבחר ופרק זמן ההשכרה. תוכלו לבחור את הדגם שלכם, ואת פרק זמן ההשכרה על מנת למצוא את הלימוזינה המתאימה לכם ביותר במסגרת התקציב העומד לרשותכם.

מוקד הזמנות חדשני לרשותכם

חברת "כאן על הכביש" מציעה לכם קונספט חדשני לביצוע הזמנות באופן שמעביר את הכוח לידי הלקוח, ומוביל שינוי בתרבות הצריכה בישראל. לרשותכם עומד מוקד "כאן הזמנות" הפתוח עד השעות המאוחרות של הערב ומקבל מכם הזמנות ללימוזינות לאירועים. אתם מזמינים את הלימוזינה, אנחנו מאתרים את הלימוזינה המתאימה לכם ביותר, סוגרים עבורכם את העסקה ומספקים לכם אותה במועד האירוע. צרו קשר לקבלת כל הפרטים הדרושים לכם.

לימוזינה לנשף סיום – מחיר

אמנם ישנם כאלה שמותחים ביקורת על ייבוא הקונספט האמריקאי של נשפי סיום

לפרטים נוספים

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל