*5238
 

התקשרו אלינו עכשיו: *5238

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה יוקרתית לחתונה

לימוזינה יוקרתית לחתונה

גם בימינו, כשישנם כאלה שעומדים מתחת לחופה יותר מפעם אחת, חתונה היא עדיין אירוע של פעם בחיים – ולאירוע של פעם בחיים צריך להגיע בדרך ייחודית באמת: לימוזינה. ולא סתם לימוזינה, אלא אחת יוקרתית במיוחד כמו רולס רויס פאנטום, לינקולן טאון קאר או האמר H2.

איך מרגישה נסיעה בלימוזינה יוקרתית?

נסיעה בלימוזינה יוקרתית לחתונה היא חוויה מפנקת במיוחד, וכזו שמושכת אל החתן והכלה המון המון תשומת לב מחמיאה – אף אחד לא יכול להתעלם מרולס רויס או לינקולן מרהיבות ומלאות קלאסה אמיתית, ובהתאם גם מי שנמצא בלימוזינה, או יוצא ממנה כדי להצטלם, מתמלא באנרגיות חיוביות מאוד שהופכות את כל היום של החתונה לאירוע בלתי נשכח.

בנוסף יכולים החתן והכלה להתפנק בין התחנות השונות ביום שלעתים עלול להפוך גם למעט מעייף: בין סלון הכלות ללוקיישן של הצילומים ובין חנות הפרחים לאולם האירועים זוכים החתן והכלה, עם חבריהם הקרובים, להתרווח במושבי עור רכים, לשתות אלכוהול משובח מבר עשיר (שכולל גם פינוקים אחרים ובהם למשל שוקולד משובח), לשמוע מוזיקה באיכות אחרת ובאופן כללי להרגיש כמו בני אצולה – ההרגשה המתאימה ביותר ליום החתונה.

אילו מכוניות מתאימות לשמש כלימוזינה יוקרתית?

כל לימוזינה נהנית ממראה מרשים – גם בזכות האורך, גם בזכות החזות הקלאסית וגם בזכות הידיעה שעיצוב הפנים מרשים מאוד אף הוא – אבל ישנן לימוזינות יוקרתיות במיוחד שמי שמגיע איתן לחתונה שלו שובה מיד את ליבם של החברים, המכרים ושאר האורחים.

כך למשל רולס רויס פאנטום, מכונית שתמצאו רק אחת כזו בכל ישראל – דגם שאורכו 5.83 מ' ושעיצוב הפנים שלו כולל המון עץ יוקרתי, צמר קשמיר וצמר טלאים ענוג במיוחד ועור של פרה שזכתה לרעות בתנאים טובים במיוחד כדי שהעור שלה יישאר מושלם – ועוד דוגמאות הן לינקולן טאון קאר ודגם נוסף של חטיבת היוקרה של יצרנית הרכב פורד, הלינקולן MKT.

חפשו אותנו בגוגל