033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימו באס

לימו באס

פתרונות הסעה ניתן לקבל במגוון דרכים, אך ככל שעולים בדרישה כך יהיה קשה להשיג אותן באופן שיתאים לצרכים. לימו באס הוא רכב יוקרה המשמש לנסיעה קבוצתית. חוויית נסיעה לא חייבת להסתכם בנוחות בלבד, ואילו ישנם שלל דרכים נוספות שעשויים לסייע בכך. דרכי ההגעה לכל מקום יהיו מעתה שונים, ואף יספקו פתרון לנסיעות קצרות וארוכות.
הרכב היוקרתי שואב את הנתונים מלימוזינה מפוארת, אך הפעם מדובר באוטובוס לכל דבר. מושבי יוקרה בשילוב ציוד מהמתקדמים בעולם, הופך את השהות שלכם על הכביש למעניינת. כעת אתם יכולים להזמין את מה שעשוי להוביל אתכם כקבוצה לכל מקום. רכב זה כבר שימש רבים להגעה לנשפי סיום בתיכונים, מסיבות רווקים/רווקות, ואף לאירועים הנערכים פעם בחיים כמו חתונות, בר מצוות, יחד עם כל המשפחה והחברים הקרובים.

חושבים צעד אחד קדימה
אנו בכאן על הכביש מביאים אליכם את פתרונות ההסעה המתקדמים בעולים. אצלנו דואגים לאיכות נסיעה ולשהות נעימה על הכביש. לימו באס מאפשר זאת, ומבטיח עבור קבוצה למצות את כל מה שנחוץ על מנת ליהנות מכל העולמות. הדרך שלכם הולכת להיות שונה מכפי שהכרתם, אז בואו להכיר את כלי התחבורה ששבה לבבות רבים.
ברכב תמצאו מגוון פתרונות יצירתיים, אשר כוללים בין השאר גם את הזכות ליהנות מאווירה מגבשת של כלל החברים בקבוצה. ייתכן ונסיעה זו תניב עבורכם חברויות חדשות, וכן חיזוק הקשר עם בני המשפחה. יש לכם הזדמנות להכיר את הפתרון הטוב והאיכותי עבורכם, זה אשר ידאג לכם לכל מה שאתם באמת זקוקים.

עכשיו מתחילים ליהנות
כלל הרכבים המוצעים על ידינו בחברת כאן על הכביש, מעבירים מסר אחד והוא איכות. הנסיעה היא הדרך שלנו להגיע לכל מקום, ואילו בקבוצה ניתן לקיים אותה בסטייל. אנו מתחייבים לעמוד בציפיות הגבוהות, ולהעניק חוויה יוצאת דופן לכל דורש.

חפשו אותנו בגוגל