033722245
 

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימו ואן - מיניבוס לימוזינה

לימו ואן - מיניבוס לימוזינה

פתרונות הסעה מתקדמים ניתן למצוא כמעט בכל מקום. לגבי איכות השירות העניין כבר יותר מסובך, ואילו מי שמזמין את השירות יהיה מעוניין למקסם זאת ככל שניתן. לימו ואן הינו רכב יוקרתי המשמש לנסיעה איכותית למספר מטרות. שימושיה בארץ מתבטאים בהסעה אמנים, קבוצות קטנות ובעיקר למען הגעה לאירועים מיוחדים.
מי שמחפש ומבין באיכות, ירצה לחוות את חוויית הנסיעה ברכב יוקרתי זה. תוך הגעה לכל מקום עם מקסימום סטייל, ניתן להבין כל צורך ולמלא אותו על הצד הטוב ביותר. הואן מגיע עם אבזור יוצא דופן ואיכותי במיוחד. כורסאות מפנקות בליווי כיבוד עשיר, מערכות מולטימדיה ועוד מגוון רחב של מה שעושה טוב. בליווי נהג צמוד מקצועי הדרך לכל מקום תהיה הרבה יותר מעניינת.

מתחילים ליהנות בגדול
לימו ואן מאפשר לכם להתגבש כקבוצה בערב מיוחד או יום מוגדר מראש. כרכב המיועד להסיע אמנים להופעות, ניתן למצוא בו שלל אלמנטים אשר יגרמו לחוויית נסיעה יוצאת דופן. לדרך עצמה ישנה חשיבות עצומה, שכן היא מאפשרת לנו לייצר הנאה עוד בטרם ההגעה למקום.
על מנת ליהנות ללא גבולות, חשוב מאוד להכיר את כל האפשרויות אשר עומדות לפנינו. הגעה לכל אירוע או הופעה באמצעות רכב יוקרה, יבטיח איכות גבוהה יותר מאחורי הקלעים. לדרך ישנה לעיתים השפעה על כל מה שקורה בפועל, וקבלת שירות מעולה זאת הדרך למקסם זאת.

להמשיך את המסורת החגיגית
שכירת לימו ואן דרך כאן על הכביש תתבצע בהליך פשוט מאין כמוהו. אנו מעוניינים להביא בחשבון את כלל האלמנטים הנחוצים לכל אחד, גם ברמה המקצועית וגם עבור פרטיים. בזכות רכבי היוקרה המעניינים ניתן למעשה להגיע באופן יעיל אל כל אחד, ולספק עבורו בדיוק את מה שהוא באמת צריך.
עניין המחיר משחק תפקיד חשוב בבחירת הרכב הפוטנציאלי. עלות ההשכרה דרכנו תהיה נמוכה מכפי שמקובל בשוק, והשירות אותו זוכים לקבל יהיה רמה אחת מעל כולם. תנו לנו לעשות לכם את העבודה ולספק את מבוקשכם בהקדם.

חפשו אותנו בגוגל