*5238
 

התקשרו אלינו עכשיו: *5238

בעלי אייפון, חייגו: 033722245

לקריאת המלצות

היחידים בארץ עם ביטוח לנוסעי הלימוזינה - בדקו אותנו!

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוזינה לחתונה מחיר / מחירים בצפון

כאן תמצאו לימוזינה לחתונה מחיר / מחירים בצפון. אצלנו תמצלאו גם השכרת לימוזינה ועוד!

אם אתם מחפשים לימוזינה לחתונה מחיר בצפון הוא מרכיב חשוב וקריטי, אך מעבר לכך חשוב גם לבדוק מה אתם מקבלים תמורת הכסף שלכם. בסופו של דבר, אתם מחפשים לימוזינה שתשדרג את החוויה, שתהפוך את חוויית החתונה לבלתי נשכחת, ושתעשיר אותה עבור הזוג הטרי. חברת "כאן על הכביש" מציעה לכם צי גדול ומגוון של לימוזינות רולס רויס, לינקולן, מרצדס, GMC ועוד. צי הלימוזינות של החברה פזור במספר מוקדים בכל רחבי הארץ, מה שמאפשר לכם זמינות גבוהה ומהירה של הלימוזינה המועדפת עליכם במועד האירוע.

בוחרים את הלימוזינה המתאימה לכם ביותר

יחד עם זאת, אנו ממליצים לבצע את ההזמנה מספר ימים מראש על מנת להבטיח שהלימוזינה תעמוד לרשותכם במועד האירוע. בהזמנה לימוזינה לחתונה מחירים בצפון יכולים להיות שונים מאוד בין חברה לחברה, אך גם בתוך אותה חברה עצמה. המחיר נקבע למעשה בהתאם לדגם הנבחר ובהתאם לפרק זמן ההשכרה, כך שאתם עצמכם תוכלו לבחור את העלות המתאימה לכם על פי התקציב העומד לרשותכם, ועל פי רמת הפינוק שתרצו להעניק לעצמכם.

לימוזינות יוקרתיות וגם ירוקות

אבל חברת "כאן על הכביש" מציעה לכם עוד הרבה יותר מכך. כחברת רכב גדולה ומובילה, אנו בוחרים להשפיע ולעשות את הדבר הנכון למעננו, למען הסביבה ולמען ילדנו. בהתאם לכך, אנו מציעים לכם שורה של לימוזינות ירוקות בהן מותקנים מסנני דלק מתקדמים וחדשניים המפחיתים בצורה משמעותית את רמת זיהום האוויר שמייצר הרכב, וכן לימוזינות ירוקות לחלוטין בהן מותקנות מערכות הנעה באמצעות גז טבעי גפ"מ. כל הלימוזינות מוצעות לכם באותם מחירים אטרקטיביים ללא קשר לעובדה האם הלימוזינה ירוקה או לא.

מוקד הזמנות מתקדם

חברת "כאן על הכביש" מציעה לכם קונספט צרכני חדש המיועד להעביר את הכוח ללקוח ולהוביל תהליך של שינוי תרבות הצריכה בישראל. לרשותכם עומד מוקד "כאן מזמינים" הפעיל בכל יום עד השעות המאוחרות של הערב, ומקבל מכם הזמנות ללימוזינות המועדפות עליכם. אנו מבצעים את איתור הלימוזינה וסוגרים עבורכם את העסקה, מבטיחים שבמועד החתונה שלכם תקבלו את הלימוזינה הנבחרת, בתנאים ובמחירים הטובים ביותר.

לימוזינה וולו ב-1500 ש"ח

לימוזינה להשכרה במחיר חסר תקדים.
נהג צמוד, בר אלכוהול משובח וחווית נסיעה מיוחדת במינה
ביום החשוב בחייכם. אז למה לשלם יותר? כשאפשר לשלם רק 1500 ש"ח

לפרטים נוספים

חפשו אותנו בגוגל